Horsens Ny Teater A/S
Teatertorvet
DK – 8700 Horsens

Billetsalgets åbningstider – LUKKET pga. Coronavirus – har du spørgsmål, kontakt os via. Facebook eller pr. mail – billetsalg@hnt.dk.
Mandag: Lukket
Tirsdag – Lukket
På arrangementsaftener fra kl. 18.00 til showstart.
Mail: billetsalg@hnt.dk

Telefontid:
Mandag – fredag: kl. 13.00-16.00
Billetsalgs tlf: 75 60 23 44
Mail: hnt@hnt.dk

Fakturering
Digitale fakturaer sendes som PDF-filer til følgende mailadresse:
faktura@hnt.dk

loneLone Wessel
Teaterdirektør
Mail: wessel@hnt.dk
TinaTina Sejer
Event- og salgsmedarbejder
Tlf: 76 26 24 20
Mail: Sejer@hnt.dk
ChristianChristian Nielsen
Markedsføringsansvarlig
Tlf: 76 26 24 22
Mail: nielsen@hnt.dk
MarianneMarianne Markussen
Administrationschef & økonomi
Tlf: 76 26 24 21
Mail: markussen@hnt.dk
AnnetteAnnette Laursen
Økonomi & administrationsassistent
Tlf: 76 26 24 33
Mail: annette@hnt.dk
TorbenTorben Simonsen
Scenemester
Tlf: 76 26 24 32
Mail: simonsen@hnt.dk
ChristianChristian Fasting
Barmanager
Tlf: 29 84 64 83
Mail: fasting@hnt.dk
MonaMona Laustsen
Kommunikationsmedarbejder
Tlf: 76 26 24 23
Mail: laustsen@hnt.dk
MartinMartin Mogensen
Teknikker
Tlf: 76 26 24 35 / 26 21 22 86
Mail: mogensen@hnt.dk
MariaMaria Kristensen
Administrationsassistent
& billetsalgsansvarlig
Tlf: 76 26 24 31
Mail: Kristensen@hnt.dk
NikolajNicolai Jensen
Teknisk elev
Tlf: 76 26 24 27
Mail: Jensen@hnt.dk
LineLine Wisler
Billetsalg
Tlf: 75 60 23 44
Mail: wisler@hnt.dk